seo optimalizácia

Vitajte…. Ak ste sa práve ocitli na našej stránke, tak aspoň trošku tušíte, čo to je SEO a pravdepodobne máte problém so svojou stránkou. Povedzme si to otvorene, môžete mať krásnu web stránku, no pokiaľ sa vo vyhľadávačoch nezobrazuje na dobrých pozíciách, tak máte problém. My Vám ale dokážeme svojou vytrvalou prácou pomôcť a zmeniť “mŕtvu” web stránku na zarábajúci stroj.

Pekne po poriadku…. SEO slúži na optimalizáciu Vašej web stránky, aby dosiahla čo najlepšie výsledky v prirodzených výsledkoch vyhľadávania (SERP).

SEO optimalizácia web stránok pre vyhľadávače je súbor techník na zlepšenie návštevnosti webstránky z organických (neplatených) výsledkov vyhľadávania v internetových vyhľadávačoch. SEO zahŕňa rozsiahly súbor aktivít ako napríklad analýzu zdrojového kódu, kľúčových slov a konkurenčného prostredia, linkbuilding,….

Vyhľadávače radia výsledky vyhľadávania podľa dôležitosti, tú určujú váhy rôznych faktorov. Len pre ilustráciu Google má 500.000 faktorov, podľa ktorých hodnotí Vašu web stránku. Tieto faktory dokážeme rozdeliť na on page a off page faktory podľa toho, či je ich hodnota ovplyvnená priamo na danej web stránke, alebo je ovplyvnená mimo nej.

Ďakujem Vám za výbornú spoluprácu. Pri tvorbe web stránky som si Vás vybrala na základe pozitívnych referencií a môžem povedať, že boli pravdivé. Oceňujem najmä rýchlosť zapracovania pripomienok, výbornú komunikáciu a to, že sme pri zložitejších technických riešeniach nemuseli hľadať jednoduchší kompromis. Ďakujem a rada Vás odporučím ďalej.

Comments are closed.